pamniejlepiej@gmail.com

kontakt / odwiedź nas

Jesteśmy Mniejlepiej! 


Mniejlepiej to pracownia artystyczna powstała 7.7.2019r, prowadzona przez Wodniczkę Julię, a tętniąca życiem dzięki całej jej rodzinie i przyjaciółkom.


"Naszą główną zasadą jest tworzenie w duchu zero waste. Wykorzystujemy ponownie materiały (nie tylko tkaniny 😉), przerabiamy, malujemy, przeszywamy, w skrócie DAJEMY DRUGIE ŻYCIE! Zaczęło się od firankowych woreczków, a potem były bawełniane Lepsze Torby, worki na pieczywo, mini kolekcja ubrań „Miejska Dżungla” czy tajemnicze Eko Boxy. Włączyliśmy się też do akcji „Szyjemy maseczki dla Medyków” i uszyliśmy ich prawie 3000! Regularnie promujemy ekologiczny styl życia w naszym mieście organizując warsztaty mi.in. w Świetlicy Środowiskowej MOPS czy podczas Biesiady Karlińskiej. Nasze Eko Misie „Waste’ki” pomogły już w niejednej akcji charytatywnej dla Kacperka, Natalki i Mii. W czasie pandemii przełączyliśmy się on-line
i zorganizowałyśmy Świąteczny Bazarek Charytatywny LIVE, gdzie uzbierałyśmy blisko 3000zł dla Karoliny! Ciągle się rozwijamy, a nasza kreatywność i pomysłowość nie ma końca..."


Wszystko to dzieje się zawsze w miłej atmosferze i przy filiżance dobrej herbaty 😊
Nasze działania możecie śledzić na Facebooku i Instagramie @mniejlepiej.

Zapraszamy!

Kim jesteśmy?

Julia i Klaudia